Než k nám přiletíte

všechny informace na jednom místě

Jednou z podmínek je zjistit si aktuální informace. Ty nabízíme na této stránce

Počasí na LKRK

Na LKRK máme instalovanou meteostanici Davis Vantage Pro2 za podpory společnosti Procter & Gamble. Výstupy využíváme pro stanoviště Rádio. Prostřednictvím mobilní aplikace Wetherlink můžete sledovat aktuální počasí, nebo záznamy prostřednictvím grafů.

VFR příručka

informace z portálu ŘLP

Aktuální informace VOC, ADC, TEXT

Přistávací poplatky

aby dráha byla rovná a tráva posekaná

Účtujeme 60,- Kč s DPH za jedno přistání. V kroku 3 v objednávce zaškrtněte "Zadat poznámku pro prodejce" a napište imatrikulaci letadla a případně datum přistání, pokud je jiné než datum platby.
Od poplatku jsou osvobozeni členové aeroklubů a členové LAA ČR, kteří neprovádí na LKRK komerční výcvik. I tak můžete přispět na údržbu plochy, která stojí nejen úsilí našich členů, ale také i patřičné finance. Děkujeme za příspěvek !

Provoz na LKRK

aktuální informace o provozu na LKRK

Jednoduchý přehled QNH, dráhy v používání, počasí, případně další potřebné informace aktualizované v den, kdy je poskytována služba Rádio. Sledujte prosím datum aktualizace !

Letiště 2613
269 01  Rakovník