ULL výcvik

V případě zájmu o ULL výcvik nás neváhejte kontaktovat na tel: 736738373, 777557007, nebo emailem info@aeroklub-rakovnik.cz

Výcvik létání na ULL

K výcviku a následnému „rekreačnímu létání“ u nás slouží Sky Leader 400. Jedná se o moderní letoun kovové konstrukce vybavený třílistou stavitelnou vrtulí, vestavěnou GPS navigací, odpovídačem, vlečným zařízením pro kluzáky a padákovým záchranným systémem pro celé letadlo.

Výcvik začíná stejně jako v případě plachtařského výcviku nezbytnou teorií, na kterou navazuje praktický výcvik v trvání 20 letových hodin, během kterých se žák naučí nejen základní ovládání letadla, ale také vše pro provádění navigačních letů po předem stanovené trati a postupy nutné pro lety na jiná letiště. Po osvojení všech základních dovedností pod dohledem instruktora následují v rámci výcviku samostatné lety a výcvik je opět zakončen teoretickou a praktickou pilotní zkouškou.

Další informace o výcviku vám rádi sdělíme po mailu info@aeroklub-rakovnik.cz

Živě z letiště

Fotolety

S námi můžete létat v oblacích každý den, nebo darovat tento zážitek svým blízkým.

Krásný a originální dárek. Je nejvyšší čas!

Fotolety objednávejte na shop.letamevtom.cz

Aeroklub Rakovník z.s.